O NÁS – PŘEDSTAVUJEME TÝm exevido

Ing. Václav Ševčík

CTO

Své mnohaleté zkušenosti z automatizace komunikace s exekutory na straně bankovních institucí jsem vložil do vývoje Exevido a s radostí se o ně podělím s podniky, které mají zaměstnance v exekuci.

vaclav.sevcik@exevido.cz
+420 737 929 767

Ing. Michal Tvrzník

Leader of developers

Zodpovídám za funkčnost a současně se podílím na vývoji Exevida a s ním spojenou technickou podporou pro zákazníka. Rád přijímám nové výzvy a sleduji trendy. Našim zákazníkům se snažím nastavit vývoj na míru a podle představ.

michal.tvrznik@exevido.cz

Mgr. Hana Křenková

CEO

V rámci zákonů upravujících exekuce je mnoho nezodpovězených otázek a pro zaměstnavatele je mnohdy těžké plnit jejich zákonné povinnosti řádně a včas. Zaměstnavatelům ráda pomáhám s vyřešením této tíživé agendy.

hana.krenkova@exevido.cz
+420 605 523 805‬

exevido V MÉDIÍCH

Chcete nahlédnout do detailu toho, jak funguji?

naše zásady

Šetříme váš čas

Naše know-how a individuální přístup k zákazníkům ušetří čas každému kdo řeší a pracuje s problematiku exekucí a automatizací spisové agendy.

Neustálý vývoj

Sledování  a aplikace nových trendů a technologií společně s našimi zkušenostmi zaručují neustálý vývoj EXevido.

Pokročilé technologie

Díky nejnovějším technologiím, mladému kolektivu a neustále se vzdělajícímu teamu můžeme ručit za pokročilost EXevido.

Rychlá podpora

Naše technická podpora a právnická poradna vám je plně k dispozici a rychle vyřeší drobnosti i ty nejzapeklitější problémy.

Máte dotaz?

 

 

Exevido je produkt společnosti Actis, s.r.o., IČ: 27385761, se sídlem Štěpánská 617/26, 110 00 Praha 1, registrované u rejstříkového soudu v Praze pod spisovou značkou C 115554.