MŮJ TÝM

Můj tým mladých energických lidí zapálených pro svoji práci neustále vymýšlí inovativní řešení pro automatizaci a digitalizaci zdlouhavých procesů v bankovních institucích, firmách a leasingových společnostech.

Představuji tým EXevido 

Mgr. Hana Křenková

CEO

V rámci zákonů upravujících exekuce je mnoho nezodpovězených otázek a pro zaměstnavatele je mnohdy těžké plnit jejich zákonné povinnosti řádně a včas. Zaměstnavatelům ráda pomáhám s vyřešením této tíživé agendy.

hana.krenkova@exevido.cz
+420 605 523 805‬

Ing. Václav Ševčík

CTO

Své mnohaleté zkušenosti s automatizací komunikace s exekutory na straně bankovních institucí jsem vložil do vývoje EXevido.V současnosti rozšiřuji portfolio EXevida pro banky či firmy zejména v oblasti  automatizace a digitalizace backoffice agendy.

vaclav.sevcik@exevido.cz
+420 737 929 767

Ing. Michal Tvrzník

Leader of developers

Zodpovídám za funkčnost a současně se podílím na vývoji EXevida a s ním spojenou technickou podporou pro zákazníka. Rád přijímám nové výzvy a sleduji trendy. Našim zákazníkům se snažím nastavit vývoj na míru a podle představ.

michal.tvrznik@exevido.cz

EXevido v médiích

 

Naše advokátka Mgr. Hana Křenková byla pozvána do diskuze Hospodářských novin na téma dluhy v době koronaviru. Celou debatu si můžete poslechnout v odkazu videa.

Naše zásady

 

Šetříme váš čas

Naše know-how a individuální přístup k zákazníkům ušetří čas každému kdo řeší a pracuje s problematiku exekucí a automatizací spisové agendy.

Neustálý vývoj

Sledování  a aplikace nových trendů a technologií společně s našimi zkušenostmi zaručují neustálý vývoj EXevido.

Pokročilé technologie

Díky nejnovějším technologiím, mladému kolektivu a neustále se vzdělajícímu teamu můžeme ručit za pokročilost EXevido.
w

Rychlá podpora

Naše technická podpora a právnická poradna vám je plně k dispozici a rychle vyřeší drobnosti i ty nejzapeklitější problémy.

Čeho jsme byli součástí? 

Konference Česko v době dluhů

8. 9. 2020 jsme se zúčastnili konference Česko v době dluhů, kde nás v panelové diskuzi na téma Zaměstnanec v exekuci reprezentovala Gabriela Hlásková.
Kromě toho proběhly debaty o změnách v exekucích, vymáhání dluhů a hodnocení toho, co přinesla nová pravidla pro oddlužení.

Partneři Letní školy IT Czechitas 2020

V půlce srpna vypukl v Liberci týden Letní školy IT pořádaný Czechitas, během kterého se 21 středoškolaček učilo vytvářet webové stránky, upravovat fotky, tvořit s grafickými programy či programovat základní funkce pro webové aplikace. Byli jsme nejen součástí poroty na závěrečném galavečeru, ale taktéž jsme pro studentky připravili super grilovací akci.

Prezentace EXevida na Technické univerzitě Liberec 2020

Již druhým rokem jsme se zúčastnili pravidelné akce pořádané Fakultou mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Jako hrdí partneři jsme studentům představili produkt EXevido a následně si se studenty užili příjemné letní grilování.

Partnerství s Technickou univerzitou v Liberci 2019

V červnu 2019 jsme se stali partnerem Fakulty mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Zároveň jsme se moc rádi zúčastnili studentské akce a navázali tak kontakty se studenty (budoucími ajťáky :)).

Chceš mě kontaktovat?

EXevido  s.r.o., IČ: 08798451, se sídlem Pobřežní 667/78, 186 00 Praha 8, registrované u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 325560.