+420 737 929 767 info@exevido.cz

TECHNICKÁ PODPORA – POTŘEBUJETE poradit?

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak to vlastně funguje?

EXevido je nástroj, který zpracovává příchozí datové zprávy od exekutorů, automaticky zjistí o jakou zprávu se jedná a načte důležité informace. Uživateli pak předloží např. sestavenou odpověď na výzvu k součinnosti. EXevido řeší přípravu vstupní a výstupní dokumentace zaměstnance s exekutory a další povinnosti mzdové agendy, které se týkají exekučních srážek mezd.

Jak je to s bezpečností?

Smluvně se zavazujeme k bezpečnému zacházení s daty našich uživatelů. EXevido je založené na systémech, které používají bankovní instituce. Jsme si vědomi citlivosti dat a máme nastavené procesy, které výrazně snižují riziko jejich úniku. Na vyžádání rádi předložíme záruky o bezpečnosti systému vaším odborníkům. 

Kdo nese zodpovědnost za zpracování?

EXevido připravuje podklady a řeší rutinní úkony spojené s vedení agendy exekučních srážek ze mzdy. Odpovědnost za zpracování je na uživateli, který EXevido používá. Naším cílem je maximální automatizace zpracování a postupné přebírání odpovědnosti za dílčí úkony. 

Pro koho je to určeno?

Pro zpracovatele agendy exekučních srážek mezd, kteří řeší komunikaci s exekutory. Mezi naše typické uživatele patří mzdové účetní, právníci a další osoby, které zpracovávají exekuční agendu.

Kde a jak se to instaluje?

Řešení se neinstaluje, uživatelé obdrží přístupy pro vstup do webové aplikace EXevido. Instaluje se pouze konektor do mzdového systému, který řeší přenos potřebných dat pro součinnosti.

Co mám dělat, když jsem zapomněl heslo?

Heslo lze snadno změnit pomocí formuláře pro zaslání zapomenutého hesla. Po ověření identity si uživatel v EXevido zadá nové heslo.

SLEDUJTE NÁS NA:

Štěpánská 617/26, Praha 1

+420 737 929 767

Exevido je produkt společnosti Actis, s.r.o., IČ: 27385761, se sídlem Štěpánská 617/26, 110 00 Praha 1, registrované u rejstříkového soudu v Praze pod spisovou značkou C 115554.