Přeskočit na obsah

POZNEJTE NÁŠ TÝM

Náš tým mladých energických lidí zapálených pro svoji práci neustále vymýšlí inovativní řešení pro automatizaci a digitalizaci zdlouhavých procesů v bankovních institucích, firmách a leasingových společnostech.

A11A2579

Náš příběh

Spojili jsme dvě oblasti, ve kterých jsme jako ryby ve vodě. Václav a jeho společnost Actis, s.r.o. dodává část IT, Hana a její advokátní kancelář pak právní podklady a rozbory zákonů.

Vznikla tak unikátní kombinace znalostí v týmu, která je základem pro správnou automatizaci. Kde nestačí IT, pomáhá právo a opačně.

S hrdostí z Liberce

EXevido vytváříme v Libereckém kraji, podporujeme místní organizaci Czechitas a jsme partnerem Technické univerzity Liberec. Spolupracujeme se studenty na jejich bakalářských a diplomových pracích.

A11A2365 (1) (1)
A11A2274 (1)

Osobně a lidsky

Osobní přístup a budování dlouhodobých vztahů považujeme za jedinou správnou cestu k úspěchu. Vysvětlujeme, zjednodušujeme a školíme složitá témata týkající se automatizace zpracování exekučních řízení a součinností.

EXevido v médiích

Naše advokátka Mgr. Hana Křenková byla pozvána do diskuze Hospodářských novin na téma dluhy v době koronaviru. Celou debatu si můžete poslechnout v odkazu videa.

Kontaktní osoby

Vaclav-Sevcik-Tym

Ing. Václav Ševčík

Zakladatel a konzultant

Své mnohaleté zkušenosti s automatizací komunikace s exekutory na straně bankovních institucí jsem vložil do vývoje EXevido.V současnosti rozšiřuji portfolio EXevida pro banky či firmy zejména v oblasti  automatizace a digitalizace backoffice agendy.

vaclav.sevcik@exevido.cz
+420 737 929 767

Hana_Krenkova_tym

Mgr. Hana Křenková

Zakladatelka a advokátka

V rámci zákonů upravujících exekuce je mnoho nezodpovězených otázek a pro zaměstnavatele je mnohdy těžké plnit jejich zákonné povinnosti řádně a včas. Zaměstnavatelům ráda pomáhám s vyřešením této tíživé agendy.

hana.krenkova@exevido.cz
+420 605 523 805

Michal-Tvrznik-Tym

Ing. Michal Tvrzník

CTO

Zodpovídám za funkčnost a současně se podílím na vývoji EXevida a s ním spojenou technickou podporou pro zákazníka.

Rád přijímám nové výzvy a sleduji technologické trendy. S našimi zákazníky nastavuji vývoj úprav na míru, podle společných představ.

michal.tvrznik@exevido.cz